Twórcy polecają tworców, czyli Share Week

Zdaję sobie sprawę, że mój blog jest w stanie agonalnym i jego przestarzały szablon Bloggera tylko utwierdza w przekonaniu, że powinien wyzionąć ducha wieki temu. Nie stoi to jednak na przeszkodzie, żebym wzięła udział w Share Week, czyli internetowej akcji polegającej na polecaniu cenionych przez siebie blogów. I stąd krótkie zestawienie, kogo ostatnio poczytuję i lubię w blogosferze. Ten wpis to taka „wirtualna piątka” dla moich ulubionych blogerów – zawsze trochę więcej niż kolejny mój lajk na ich fanpage'ach.


Znacie to świetne uczucie, gdy przypadkiem kogoś poznajecie i stopniowo okazuje się, że macie mnóstwo wspólnego? Że lubicie podobną muzykę, filmy, wkurzają Was podobne rzeczy? Poczułam to, gdy trafiłam na blog Ady i z każdym przeczytanym jej wpisem utwierdzałam się w przekonaniu, że znalazłam się w odpowiednim miejscu. Rzeczovnik to blog i osobisty, i zaangażowany, dotyczący kultury i społeczeństwa, ale także zwykłej codzienności.


Lee Pace, elfy, dinozaury. I duża dawka refleksyjności – Riennaherra porusza takie problemy i pisze o nich w taki sposób, że chciałoby się jej powiedzieć „mam tak samo” i zaprosić ją na piwo.  
+ Nie znam nikogo innego, kto byłby aż tak fotogeniczny.


Z pazurem. To określenie chyba najlepiej wyraża charakter bloga Tattwy. Pisze o kulturze, społeczeństwie, social media.


Bardzo sympatyczny blog o popkulturze. W tekstach czuć pasję autorki do wszelakich tworów popkultury i to nie tylko tych, w których pojawiają się zombie.


Dziewczyńsko i z dużym zaangażowaniem, czyli blog Jaskółczarnia. Blogowa dawka feminizmu, którą szczerze polecam.


Przystępnie dla laików i zarazem ciekawie dla bardziej obeznanych z tematem –  blog Minervy to najlepszy blog o sztuce, jaki znam.

A na koniec klasyczne zapytanie do czytelników: kogo ostatnio czytacie? Może niedawno odkryliście jakieś ciekawe blogi?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Wysoki Poziom Kultury , Blogger