11 nieudanych randek w serialu Przyjaciele

Flirty, zauroczenia, randki, miłości, związki, śluby (i w przypadku Rossa rozwody) – sprawy uczuciowe to ważna część perypetii serialu Przyjaciele. A jak przystało na sitcom, wszystko to nie może zostać ukazane bez sporej dawki komizmu. Stąd też powtarzającym się motywem serialu jest nieudana randka – z nieodpowiednią osobą, w nieodpowiednich okolicznościach lub… w nieodpowiednim stroju. Oto najbardziej nieudane randki w serialu Przyjaciele.

przyjaciele serial


Sezon 1. Odcinek 5. Ten z niemieckim proszkiem do prania
Joey próbuje odzyskać Angelę, swoją byłą dziewczynę. Organizuje randkę, na której Monica ma udawać jego sympatię, a Angela przyjść ze swoim nowy chłopakiem, Bobem. Joey jednak posunął się do drobnego kłamstwa, aby przekonać Monicę do spotkania: powiedział, że Angela przyjdzie ze swoim bratem. Tak, będzie bardzo niezręcznie.


Sezon 1. Odcinek 14. Ten z walentynkami

Oto potwierdzenie: podwójne randki w ciemno organizowane przez Joeya wiążą się ze sporym ryzykiem. Tym razem na takim spotkaniu Chandler po raz kolejny natknął się na swoją byłą dziewczynę „Oh My God!” Janice. 

przyjaciele janice
Chandler praktycznie przez całą serię nie może całkowicie uwolnić się od Janice

Sezon 2. Odcinek 5. Ten z pięcioma stekami i bakłażanem

Zawsze lepiej upewnić się, czy dzwonimy pod dobry numer, zwłaszcza jeśli chcemy wyznać komuś uczucia. Telefon do byłego chłopaka może okazać się numerem do obcego gościa o imieniu Chandler.


Sezon 2. Odcinek 7. Ten, w którym Ross się dowiaduje

Alkohol nie jest dobrym sprzymierzeńcem, szczególnie na randce z nieznajomą osobą, a zwłaszcza jeśli darzy się uczuciem kogoś innego. Podczas randki pijana Rachel dzwoni do Rossa, by wyznać mu uczucia.


Sezon 2. Odcinek 13. Ten po Super Pucharze, część druga

Spotkanie po latach z dziewczyną, której się dokuczało w szkole może być pułapką, zwłaszcza jeśli ma się takiego pecha jak Chandler. W odcinku gościnnie występuje Julia Roberts. 

przyjaciele julia roberts
Chandler i Susie – spotkanie po latach

Sezon 4. Odcinek 3. Ten z kajdankami

Erotyczne eksperymenty mogą być ryzykowne. Tego ryzyka nie wziął pod uwagę Chandler, który ostatecznie utknął w biurze szefowej Rachel przykuty do biurka kajdankami.


Sezon 4. Odcinek 6. Ten z brudną dziewczyną

Spotkaliście ideał? Spokojnie, pewnie niedługo wypadnie przysłowiowy trup z szafy. Ross spotyka się z niezwykle atrakcyjną paleontolog, która okazuje się, że w ogóle nie dba o porządek.


Sezon 4. Odcinek 20. Ten z sukniami ślubnymi

Rachel proponuje swojemu nowemu chłopakowi małżeństwo, ot tak, żeby zrobić cos spontanicznego i szalonego. Jeden z moich ulubionych odcinków całej serii. 

przyjaciele suknie slubne
Monica, Rachel i Phoebe w sukniach ślubnych. I piwem, i popcornem

Sezon 5. Odcinek 11.
Ten z postanowieniami

Porada, która żywcem mogłaby być wyjęta z kobiecego pisemka: strój na randce ma być nie tylko odpowiedni do okoliczności, schludny, uwydatniający walory, ale przede wszystkim wygodny. Ross, zakładając na randkę obcisłe skórzane spodnie, popełnił duży błąd. W kategorii nieudana randka zwycięża ten odcinek.


Sezon 6. Odcinek 8. Ten z zębami Rossa 
 
Ponownie Rossowi za bardzo zależało, aby dobrze wypaść na randce, co przyniosło nie najlepsze skutki. Wystarczy tylko powiedzieć, że Ross za bardzo wybielił sobie zęby. 

friends ross zeby
Tak, to zęby Rossa

Sezon 9. Odcinek 14. Ten z randkami w ciemno

Nieudana randka w ciemno? W tym musiał mieć udział Joey! Joey i Phoebe chcą aby, że Ross i Rachel byli razem, więc umawiają ich na fatalne spotkania z nieznajomymi.


Wnioski z tego zestawienia? Ostatnio zdecydowanie zbyt często oglądam Przyjaciół.


Lubicie Przyjaciół? Macie ulubione odcinki, do których lubicie wracać?

1 komentarz:

  1. Bez względu na narodowość pierwsze randki wyglądają zupełnie tak samo. Na całym świecie ludzie poznają się właśnie za pomocą internetu. W Polsce króluje portal randkiwsieci.com.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Wysoki Poziom Kultury , Blogger