Znalezione w sieci #4: Trochę powagi i trochę śmiesznostek

Zestawienie miało być na poważnie, a wyszło jak zwykle – znalazłam pewną znaną jaszczurkę, której profile w mediach społecznościowych mają więcej fanów niż profile znanych blogerów.
lizard

1. Co wspólnego ma telewizyjny program Projekt Lady z Opowieścią Podręcznej? Sylwia Chutnik pisze o opresji wobec kobiet i narzuceniu im określonych zachowań i wartości.

2. O Simone Veil, czyli ważnej postaci w walce o prawa kobiet we Francji i o tym, dlaczego teraz w Polsce potrzebujemy kogoś podobnego.

3. Większość inspirational quotes połączonych z ładnymi, ale banalnymi zdjęciami trudno traktować jako życiowe motta, jednak czasem mogą się przydać. Chociażby dla zabawy. InspiroBot to generator złotych myśli, który tworzy mniej lub bardziej bezsensowne sentencje obrazowane zdjęciami. Na Dwutygodniku także znajduje się artykuł o fenomenie internetowych złotych myśli.

– Więcej niż jedno zwierzę to... – Lama!
Kto nie zna tego klasyka? W amerykańskiej wersji Familiady również trafiają się niezłe kwiatki. Niektóre z nich możecie znaleźć tutaj.

5. Po co mieć psa albo kota, skoro można mieć... jaszczurkę. Na koniec zamiast inspirującej myśli pewna sympatyczna jaszczurka, która podbija internet. Oto jej Instagram i Youtube. Aha, no i profil na Linkedin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Wysoki Poziom Kultury , Blogger