Znalezione w sieci #8: newsy filmowe i nie tylko

Dziś kilka informacji około filmowych: ciekawostki o powieści Stephena Kina To, zapowiedź serialowego prequela Lotu nad kukułczym gniazdem, polski kandydat do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, Rami Malek jako Freedie Mercury i dość spore opracowanie dotyczące… komedii romantycznych. 

1. Kilka dni temu w kinach pojawiła się wyczekiwana ekranizacja To, która zbiera bardzo dobre recenzje. Jeśli jesteście fanami horroru i literackiego pierwowzoru Stephena Kinga, koniecznie zapoznajcie się z ciekawostkami dotyczącymi jego powieści, które możecie znaleźć tutaj.

 
2. Lot nad kukułczym gniazdem i Netflix? Prawie! Netflix pracuje nad serialem stanowiącym prequel opowieści znanej z książki Kena Keseya i filmowej ekranizacji Miloša Formana. Ma on dotyczyć życia siostry oddziałowej Ratched, który być może wyjaśni jej późniejsze postępowanie wobec pacjentów szpitala psychiatrycznego. Więcej tutaj.


3. Pokot naszym kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny! Można się spotkać z różnymi opiniami dotyczącymi tego wyboru, ale film ma swoje zalety, które mogą zwrócić uwagę komisji oscarowej. 


4. Aktualnie trwają prace nad filmem o zespole Queen, który ma się pojawić w kinach w grudniu przyszłego roku. Na początku tygodnia cały internet obiegło zdjęcie Ramiego Maleka ucharakteryzowanego na Freediego Mercury'ego. Jesteście na tak czy na nie, jeśli chodzi o wybór Maleka jako Mercury’ego? 

5. Jacy mężczyźni są kochani i pożądani według komedii romantycznych? Zwierz popkulturalny stworzył analizę bogatego zbioru komedii romantycznych, żeby odpowiedzieć na to pytanie. Więcej tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Wysoki Poziom Kultury , Blogger